otomotiv koruyucu fonksiyonlar

Otomotiv Koruyucu Fonksiyonlar

HAVERKAMP otomobil filmleri: yüksek koruma seviyesi için hızlı yenileme

  • PROFILON® AM A1 güvenlik filmi: özel araçların, polis araçlarının, itfaiye araçlarının ve nakliye şirketlerinin araçlarının hızlı ve verimli bir şekilde güçlendirilmesi için
  • Atılan nesnelere karşı koruma, hırsızlık ve patlayıcı saldırının etkileri
  • PROFILON® AM A1, Almanya’da üretilen ve birçok uygulama alanı için tasarlanmış HAVERKAMP ürün geliştirme programıdır

HAVERKAMP’ten PROFILON® AM A1 güvenlik filmi, özel araçlar, polis araçları, itfaiye araçları ve nakliye firmalarının servis ve yardımcı araçlar için hızlı ve verimli bir yenileme çözümüdür.

Güvenlik filmi, trafik kazası veya soygun girişiminden kaynaklanıp kaynaklanmamasına bakılmaksızın, camların paramparça dayanma yeteneğini arttırdığı, (camlı araç kullanımı için öngörülmüş olduğu gibi) sertleştirilmiş güvenlik camından yapılmış araç pencerelerine uygulanır. Bu nedenle hem yolcuları hem de araçtaki eşyaları korur.

Bu sayede PROFILON® AM A1 otomotiv filmleri, atılan nesnelere, çarpma ve kapma hırsızlığına ve patlayıcı saldırıların etkilerine karşı koruma sağlayarak polis ve itfaiye araçlarına özellikle ilgi duyarlar.

Binalar için yüksek performanslı PROFILON® ER1 güvenlik filminde olduğu gibi, HAVERKAMP otomotiv filmi patlayıcı saldırıların etkilerine karşı yüksek seviyede koruma sağlar. Bu nedenle, polis araçları ve itfaiye araçları için, ayrıca lojistik veya seyahat şirketleri tarafından kullanılan ulaşım araçları için son derece uygundur.

Bireysel koruma işlevleri hakkında daha fazla bilgiyi alt alanda bulabilirsiniz.

HAVERKAMP otomobil filmlerinin uygulama alanları

Tüm dünyadaki özel araçlar, hırsızlığa karşı (car-napping) korunmak için HAVERKAMP tarafından PROFILON® AM A1 ile donatılmıştır.

Otomotiv filmleri polis ve itfaiyedeki yolcuları korumak için de kullanılır. PROFILON® AM A1, taşların ve diğer mermilerin aracın iç yüzeyine nüfuz etmesini ve yolcuların yaralanmasını önler.

Nesnelere karşı koruma

HAVERKAMP’ten PROFILON® AM A1 otomotiv filmleri, polis ve itfaiye araçlarının yanı sıra özel araçlarda da yolcuları korumak için kullanılmaktadır. Yerleştirildikten sonra, taşlara veya diğer mermilere karşı hemen koruma sağlarlar ve araç içlerine girip yolculara yaralanmalarını önlerler. Bu, gösterilere, yangınlara veya kazalara katılan acil araçlar için özellikle önemlidir. Ayrıca, değerli eşyalardan hırsızlığa karşı korunmada da etkilidirler.

Saldırı ve Hırsızlıktan Korunma

Bir araba penceresinin sertleştirilmiş güvenlik camını parçalamak ve bir şut çalmak ve hırsızlığı kapmak yalnızca birkaç saniye alır. PROFILON® AM A1 ile kaplanan araç pencereleri, bu tür olaylara karşı daha fazla koruma sağlar. Parçalanmış cam bölme, güvenlik filmi tarafından çerçevede tutulur ve cam paramparça havaya uçurulmaz. Bu, pencerenin kubbeli şekli ile birlikte, özellikle bir dikkat çekmeden aracın içine erişmenin çok daha zor olmasını sağlar.

Saldırı anında araç içerisinde kimse varsa, artan direnç onları daha güvenli bir yere taşımak için daha fazla zaman tanıyacak. Film böylece araba uyuklamasına karşı korunmada etkilidir.

Patlamanın etkilerine karşı koruma

Binalar için yüksek performanslı PROFILON® ER1 güvenlik filmi gibi, HAVERKAMP otomotiv filmi patlayıcı saldırıların etkilerine karşı yüksek seviyede koruma sunar. Bu, polis araçları ve itfaiye araçlarının yanı sıra lojistik veya seyahat şirketleri tarafından kullanılan nakliye araçlarında filmi özellikle ilginç kılıyor.

PROFILON® AM A1 filmi ile kaplanmış araç pencereleri patlamanın yarattığı şok dalgasına dayanabiliyor ve havadaki parçacıkların aracın içine girmesini önleyebiliyor.

Kaza Durumunda Korunma

Trafik kazaları her geçen gün sık görülür. Yandan çarpması durumunda, korunmayan pencereler kolaylıkla kırılabilir, cam parçaları aracın içine hızlıca girer.

PROFILON® AM A1 ile kaplanan araç camları daha iyi koruma sağlar. Paramparça edilmiş cam bölme güvenlik filmi çerçevesinde çerçevede tutulur ve cam sıyırıcıların aracın içinde havaya karışması önlenir. Kurtarma camı, kurtarma servislerinin anında ilk yardım yapabilmesi için içeriden içeriye kolayca ve tamamen itilebilir.