wavegard

WAVEGARD®

Yüksek tasarım yönelimi ile birlikte en son algılama teknolojisi

Özellikler

 • Geçişli alüminyum hortumdan yapılmış, hiçbir kaynak noktası veya vida bulunmayan güvenlik çitleri
 • WaveGARD®, geniş alanlarda bile aralıksız açık hava gözetimi için sessiz statik akım izleme ile donatılmış dünyadaki ilk alüminyum güvenlik alarm çitidir
 • Dış yapı manipülasyona karşı son derece güvenlidir ve herhangi bir saldırı veya zayıf nokta imkânı sunmaz
 • Herhangi bir sabotaj girişimi, gizlenen sabotaj temasları tarafından derhal tespit edilir
 • Eleman bazlı yapı sayesinde geniş uygulama alanları: havalandırma ızgarasından uzun mesafeli izleme için
 • İşlenmemiş alüminyum ve tüm RAL renklerinde mevcuttur
 • En tanınmış Alman referans: FRAPORT AG, Frankfurt Havalimanı’ndaki yeni pist

Uygulama alanları

 • Askeri alanlar
 • Havaalanları
 • Demiryolu tesisleri
 • Endüstriyel tesisler
 • Özel mülkler
 • Hava kanalları

Bilgi

Quiescent akım izleme kabloları, WaveGARD® çitini oluşturan alüminyum tüplerden geçer. Bu, sistemin boruları kesme girişimlerini derhal ve güvenilir bir şekilde tespit etmesini sağlar. WaveGARD® özellikle zorlu arazilerde ve askeri alanlar, havaalanları veya endüstriyel tesisler gibi geniş açık alanların güvenilir ve aralıksız olarak gözetlenmesi için uygundur. Eskrim aynı zamanda özel binaları korumak için idealdir.

WaveGARD® sisteminin çit panellerinin alüminyum tüpleri sorunsuz bir şekilde dokuma. Çok kablolu kablolar, boruların içinden hem dikey hem de yatay olarak beslenebilir ve sessiz bir akım döngüsünden izleme sağlanabilir. Uygulamaya bağlı olarak, WaveGARD® panelinin tamamı izlenir veya kablolar belirli aralıklarla monte edilir. Bu teknoloji kullanılarak sistem ilk ihlal girişimi bile tespit edebiliyor. Böylece sistem yanlış alarmları hayvanlardan veya hava etkilerinden arındırır.

Dışında, WaveGARD® hiçbir atak veya zayıf nokta olmayan bir yapı sunar; Bu nedenle sistem manipülasyona karşı son derece güvenlidir. Sistem, kurulu sabotaj temasları sayesinde herhangi bir sabotaj girişimi derhal tespit edebilir.

Bu çevresel tespit sistemi geçersiz kılma HAVERKAMP yönetim sistemine entegre edilebilir veya bağımsız bir sistem olarak kullanılabilir.

WaveGARD®, AluGARD® taban sistemine entegre edilebilir

WaveGARD®, AluGARD® taban sistemine entegrasyon için idealdir. AluGARD®, çeşitli boyut ve çaplarda HAVERKAMP’den temin edilebilen bir alüminyum direk sistemidir. Bunlara müşterinin gereksinimlerine göre uyarlanmış çeşitli doldurucuların yanı sıra tırmanma koruma ve sensör ve video sistemleri de takılabilir.

AluGARD® hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

FRAPORT AG, Frankfurt Havalimanı’ndaki yeni pist için AluGARD® ile WaveGARD® doldurucusu kombinasyonunu seçti.

Bu proje hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

WaveGARD® öncelikle alüminyumdan yapılacak ilk alarm çitidir. Bu iki ana avantaja sahiptir. Öncelikle çit, birbirine geçmeli alüminyum borudan kaynak noktaları veya vidalar olmaksızın yüksek kaliteli bir görünüme sahiptir. Ve ikinci olarak, alüminyum ısı, soğuk veya fırtına gibi aşırı hava koşullarına dayanıklıdır.

Akıcı, pürüzsüz tasarımı WaveGARD®’a zarif ve yüksek sınıf bir görünüm kazandırmaktadır. Zamansız biçimi, klasik ve modern mimaride bütünleşebileceği anlamına gelir.

Özel alaşımların kullanımı sayesinde, yüksek performanslı WaveGARD® güvenlik ve alarm çitleri paslanmaya maruz kalmaz ve sıcak ve deniz iklimleri gibi malzemenin aşırı stres altına girdiği alanlarda dahi yüksek dayanıklılığını kanıtlar. Çit panelleri, işlenmemiş halde veya herhangi bir RAL renginde mevcuttur.

Eleman bazlı yapısı sayesinde WaveGARD®, eskrim için değil aynı zamanda kafes yapılarının gerekli olduğu diğer yerlerde de (örneğin hava kanallarında) kullanılabilir.

ÖNERİLEN SAYFA

gimacard

GIMAGARD®

Çelik örgü çit güvenliği Özellikler Uzatılabilir, modüler yapıya sahip çelik ızgara panellerinden oluşan güvenlik çitleri …